Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • Jelek
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona & Streçe
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Kanatjere
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • T-Shirt
 • T-Shirt të gjata
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Veshmbathje
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
 • Shen Valentini
 • Dhurata per Femra
 • Dhurata per Meshkuj
Na kontaktoni069 427 0544

Casual

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 65% VISKOZE, 31% POLYESTER DHE 4% ELASTAN. MJAFT KOMOD PER PERDITSHMERINE TUAJ APO NE EVENTE TE NDRYSHME. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 30% POLYESTER, 65% COTON DHE 5% LYCRA.  I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERI DHE JO VETEM. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100 % PAMBUK. ME MOTIVE LEOPARDI DHE SPORTIV. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 70% ACRYLIC DHE 30% WOOL. I REHATSHEM DHE I KOMBINUESHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 27% POLIESTER, 70% VISKOZE DHE 3% LYCRA. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

5,500L 7,500L Çmimi i vjetër: 5,500L

MATERIALI: 65% POLIESTER DHE 30% VISKOZE. I PERSHTATSHEM PER CDO EVENT. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: KAMOSH. I PERSHTATSHEM PER EVENTE DHE PERDITSHMERINE TUAJ. NGJYRE E ZEZE ME TE VERDHE..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% VISKOZE, 32% POLIESTER DHE 3 % ELASTANE. I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ NE PUNE DHE KUDO. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L 4,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 73% POLYESTER, 22% VISCOS DHE 5% ELASTAN.  MJAFT KOMOD DHE I NGROHTE PER DITET E FTOHTA TE DIMRIT...

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

2,500L 3,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% VISKOZE, 20% POLYESTER DHE 10% LYCRA. MJAFT PRAKTIK PER TU VESHUR NE PERDITSHMERINE TUAJ, ME DY XHEPA. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 66% POLIESTER, 30% VISKOZE DHE 4 % ELASTEN. I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ...

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

4,500L 6,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 66% POLYESTER, 33% VISKOZE DHE 4% ELASTAN. FUSTAN I PERSHTATSHEM PER CDO MBREMJE DHE EVENT TUAJIN. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% VISKOZE, 27% POLYESTER DHE 3% LYCRA. DIZAJN ME IMAZHIN E VARESES TE STAMPUAR. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

2,500L 4,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% PAMBUK, 25 % VISKOZE DHE 5 % LICRA. I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ...

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% POLYESTER DHE 30% COTON. DIZENJO ME LULE. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLIESTER DHE 5% LYCRA. MJAFT KOMOD DHE I REHATSHEM PER CDO LLOJ EVENTI. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER, 32% VISKOZE DHE 3% LYCRA. FUSTAN ME MODEL KEMISHE, I GJATE DHE ME PJESE TANTELLE NE PJESEN E POSHTME. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 60% POLYESTER, 30% VISCOS, ELASTIK 5%..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

2,900L 4,500L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIALI: 37% COTTON, 60% PES DHE 3% ELASTAN. I PERSHTATSHEM PER TU VESHUR NE PERDITSHMERINE TUAJ. ..

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

FUSTAN CASUAL

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100% COTTON. I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ...

Shfaqur 141 deri 160 nga 531 (27 Faqe)