Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • Jelek
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona & Streçe
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Kanatjere
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • T-Shirt
 • T-Shirt të gjata
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Veshmbathje
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
 • Shen Valentini
 • Dhurata per Femra
 • Dhurata per Meshkuj
Na kontaktoni069 427 0544

Casual

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% AKRILIK. E PERSHTATSHME PER TU VESHUR SI FUSTAN OSE SI BLUZE ME STRECE. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 30% POLIAMIDE, 30% VISKOZE, 20% MODAL DHE 10% POLYESTER. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

1,500L 2,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI:PAMBUK 100%..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,000L 2,500L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIAL: VISCOSE 71%, NYLON 29%..

BLUZE E GJATE CASUAL

BLUZE E GJATE CASUAL

BLUZE E GJATE CASUAL

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% AKRILIK DHE 30% WOOL. MASE STANDARTE QE I PERSHTATET MASAVE: M, L, XL, XXL. ..

BLUZE GOLF

BLUZE GOLF

BLUZE GOLF

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 50% WOOL, 50% AKRILIK..

BLUZE+XHINSE

BLUZE+XHINSE

BLUZE+XHINSE

5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

KOMPLET PER MESHKUJ BLUZE DHE XHINSEMATERIALI I BLUZES: 70% AKRELIK, 30% VISKONMATERIALI I XHINSEVE: 98% PAMBUK ,2 % LIKRAMATERIALI I BLUZES SHUME I MIRE DHE I NGROHTE XHINSE TE REHATSHME DHE KOMODE..

CANTE

CANTE

CANTE

2,000L 2,500L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: LEKURE. MODEL NGA GUCCI BAGS. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI E MADHE. ME ORGANIZIM TE BRENDSHEM ME SHUME XHEPA. ..

CANTE

CANTE

CANTE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI MESATARE. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L 3,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MADHESI MESATARE. XHEP I VOGEL NE PJESEN E JASHTME, DHE ORGANIZIM I BRENDSHEM ME XHEPA. ..

CANTE

CANTE

CANTE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: LEKURE. E DISPONUESHME NE DY NGJYRA. ME RRIP TE GJATE DHE SHUME XHEPA NE ORGANIZIMIN E BRENDSHEM. ..

CANTE

CANTE

CANTE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI E MADHE DHE SHUME E BOLLSHME. ORGANIZIM ME DY NDARJE DHE SHUME XHEPA NE PJESEN E BRENDSHME. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L 3,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MADHESI E MADHE, ME ORGANIZIM TE BRENDSHEM TE NDARE NE SHUME XHEPA. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI MESATARE. LEHTESISHT E KOMBINUESHME. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L 3,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI MESATARE. ME SHUME XHEPA SI NE ORGANIZIMIN E JASHTEM ASHTU DHE NE PJESEN E BRENDSHME. ..

CANTE

CANTE

CANTE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI E MADHE. ME RRIPA TE SHKURTER, POR MUND TE PERDORET DHE ME RRIP TE GJATE. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,500L 4,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: LEKURE. MODEL I PUNUAR SI GERSHET. ..

CANTE

CANTE

CANTE

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI MESATARE. ..

CANTE CASUAL

CANTE CASUAL

CANTE CASUAL

3,000L Çmimi i vjetër: 3,000L

MATERIALI: LEKURE. MADHESI MESATARE, ME SHUME XHEPA NE ORGANIZIMIN E BRENDSHEM. ..

Shfaqur 61 deri 80 nga 531 (27 Faqe)