Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • FUSTANE VERORE
 • JUMPSWEET
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluze Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 88% ACRYLIC, 6% LUREX DHE 6& ELASTAN, ME XIXA. KOSTUM LEHTESISHT I KOMBINUESHEM DHE SHUME PRAKTIK, PER TU NDJERE BUKUR DHE REHAT NE TE NJEJTEN KOHE. PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER, 5% ELASTIK . KOMPLET SHUM I VECANTE DHE KOMOD NE TRUP...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJ.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 170CM, KA VESHUR MADEN MEDIUM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 70% POLYESTER 30% PAMBUK. KOMPLET SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD .PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% COTTON 5%LYCRA. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM , KA VEDHUR MASEN SMALL.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI:  MIKROFIBER CILESORE. KOMPLET I FRESKET PER KOHE TE NXEHTA...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% LYCRA.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI I LEHTE, XHAKETA ME ASTAR NGA BRENDA, I PERSHTATSHEM PER KOH PRANVERORE.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM ,  KA VESHUR MASEN SMALL...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: MIKROFIBER. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIAL LINO 100%..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIAL I PLOTE, I RESHTATSHEM NE TRUP .MODELJA NE FOTO ME GJATESI 170CM KA VESHUR MASEN LARGE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% COTTON 30% POLYESTER. KOMPLET SPORTIV SHUM KOMOD DHE I REHATSHEM NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% COTTON 30% POLYESTER 5% LYCRA. KOMPLET ME FUND DHE BLUZE I PERSHTATSHEM PER STINEN E PRAVERES DHE VERES.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 167 CM , KA VESHUR MASEN SMALL.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

7,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 84% TENSEL 16% NAYLON.KOMPLET SHUME I VECANTE, I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 10%VISCOSE 22% KREM 3% LYCRA. KOMPLET I VECANTE ME KEMISHE TE GJATE.MODELJA NE FOTON ME NGJYREN BEZH ME GJATESI 168CM KA VESHUR MASEN 42. MODELJA NE FOTON ME NGJYREN LEJLA ME GJATESI 170CM KA VESHUR MASEN 40.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI N..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIAòI: MIKROFIBER. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM, KA VESHUR MASES MEDIUM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

6,000L Çmimi i vjetër: 6,000L

MATERIALI: 67% COTTON ,27% LUREX 6% ELASTANE. KOMPLET I HOLLE I PERSHTATSHEM PER STINE PRANVERORE.MODELJA NE FOTO ME NGJYREN BEZH ME GJATESI 170CM KA VESHUR MASEN 38. MODELJA NE FOTON ME NGJYRE BOJQIELLI ME GJATESI 165CM KA VESHUR MASEN 40...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 75% COTTON 20% 5% MIKROFIBER. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM...

Shfaqur 1 deri 20 nga 52 (3 Faqe)