Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
PALLTO

PALLTO

PALLTO

25,000L7,000L Çmimi i vjetër: 7,000L

MATERIAL KASHMIR..

PALLTO

PALLTO

PALLTO

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

..

PALLTO

PALLTO

PALLTO

4,200L Çmimi i vjetër: 4,200L

MATERIAL POLYESTER 85%, COTON 10%, ELASTIK 5%..

Pallto

Pallto

Pallto

9,500L6,500L Çmimi i vjetër: 6,500L

MATERIALI: 62% POLIESTER, 33% VISKON, 5% ELASTICITETMATERIAL SHUME I NGROHTE PER STINEN E DIMRITI PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E VESHJEVE...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

6,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% PAMBUK DHE 30% POLIESTER. MODEL SUPER I VECANTE , PA KRAH...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALM POLYESTER 100%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

6,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIAL STOF I TRASH..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% PAMBUK DHE 30% POLIESTER.  PELERINE E VECANTE , E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)