Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
FUND

FUND

FUND

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 32% VISCON 3% ELASTAN.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUND

FUND

FUND

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 65% COTTON 30% POLYESTER 5% ELASTANE.FUSTAN ME DIZENJO, SHUM PRAKTIK DHE I REHATSHEM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUND

FUND

FUND

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

FUND LEKURE PAS TRUPIT, SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUND

FUND

FUND

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 32% VISCON 3% ELASTANE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544...

FUND

FUND

FUND

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100% POLIESTERMATERIALI SHUME I MIRE DHE I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E VESHJEVE..

FUND

FUND

FUND

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 80% POLYESTER 15% LYCRA 5% ELASTANE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% COTTON..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

3,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 100% LINO..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUNDE KLASIKMATERIALI: 65%  POLYESTER 32% VISCON 8% ELASTANE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

3,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 60% POLIESTER, 30% VISKON, 10 % LIKRAMATERIAL SHUM I MIRE DHE I REHATSHEMI PERSHTATSHEM PER VESHJE KALSIKEFUND ME DETAJE TE VECANTE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% POLYESTER ..

FUNDE

FUNDE

FUNDE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER..

Shfaqur 1 deri 13 nga 13 (1 Faqe)