Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,900L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 97% POLYESTER 3% LYCRA.KEMISHE ME LULE SHUME E VECANTE DHE KOMODE NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER ...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER.  KEMISHE ME DETAJE T VECANTA  SHUM PRAKTIKE...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI:100% POLYESTER. KEMISHE E VECANTE DHE SHUM PRAKTIKE...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,000L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATRIALI: PAMBUK 100%...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 50% COTTON 50% POLYESTER PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% POLIESTERMATERIAL SHUME I MIRE DHE I REHATSHEMI PESHTATSHEM PER VESHJE SERIOZE DHE SPORTIVE..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 40% RAYON 55% COTTON 5% ELASTANE...

KEMISHE SPORTIVE

KEMISHE SPORTIVE

KEMISHE SPORTIVE

2,000L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATRIALI: KREM..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL VISKOZ 85%, POLYESTER 10%, ELASTIK 5%..

Shfaqur 1 deri 10 nga 10 (1 Faqe)