Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE

BLUZE

BLUZE

1,900L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% COTTON . BLUZE E HOLLE ME KAPUC SHUM PRAKTIKE NE TRUP...

Bluze

Bluze

Bluze

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 100% POLIESTERMATERIAL SHUME I MIREI PERSHTATSHEM PER VESHJE SPORTIVEPER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN SPORTIV TEPER PRAKTIKMATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN SPORTIV TEPER PRAKTIKMATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN SPORTIV SHUM PRAKTIKMATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN SPORTIV SHUM PRAKTIK. PER TRUPA TE SHENDETSHEMMATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

FUSTAN SPORTIV

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN SPORTIV SHUME KOMODMATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

FUSTIAN

FUSTIAN

FUSTIAN

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIAL POLYESTER 100%..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 55% VISCOSE  40% POLYESTER 5% LYCRA. KOMPLET SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% COTTON, 30% POLYESTER DHE 5% LYCRA. I PERSHTATSHEM PER MBREMJE FESTIVE, EVENTE, POR DHE PER PERDITSHMERI. ME DIZAJN LEOPARD. PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA.KOMPLET SPORTIV ME KRAH TE SHKURTRA, SHUME I REHATSHEM DHE KOMOD.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 97% COTTON 3% ELASTANE.KOMPLET SHUME I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANE. MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM, KA VESHUR MASEN MEDIUM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIAL COTON..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 95% PAMUK 5% ELASTANE. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHSTSHEM DHE I PERSHTATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJ.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 170CM, KA VESHUR MASEN SMALL...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% MIKROFIBER. MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM , KA VESHUR MASEN SMALL.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% COTTON, 30% POLYESTER DHE 5% LYCRA. BLUZE DHE FUNDE TE NDARA. MODELJA N FOTO ME GJATESI 160 CM KA VESHUR MASEN SMALL.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% COTTON 30% POLYESTER 5% LYCRA. KOMPLET ME FUND DHE BLUZE I PERSHTATSHEM PER STINEN E PRAVERES DHE VERES.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 167 CM , KA VESHUR MASEN SMALL.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% LYCRA. KOMPLET I REHATSHEM TE CILIN MUND TA KOMBINONI DUKE VESHUR ATLETA GHITHASHTU EDHE TAKA.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 170CM KA VEDSHUR MASEN 36...

KOMPLET

KOMPLET

KOMPLET

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIAòI: MIKROFIBER. KOMPLET SPORTIV SHUM I REHATSHEM.MODELJA NE FOTO ME GJATESI 160CM, KA VESHUR MASES MEDIUM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

Shfaqur 1 deri 20 nga 39 (2 Faqe)