Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

BLUZE E TRASHE ME PELLUSH NGA BRENDA..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIAL: KADIF 80%, POLYESTER 20%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIAL PAMBUK 95%, LIKRA 5%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

12,000L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIAL: PAMBUK 70%, VISKOZ 30%PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 98% COTTON 2% ELASTANE.XHAKETE XHINSE, SHUME E REHATSHME DHE KOMODE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATRIALI: POLYESTER 100%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATYERIALI: 70% POLYESTER 30% VISCON. PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 98% COTTON 2% ELASTANEXHAKETE XHINSE SHUME E REHATSHME DHE KOMOD...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L7,000L Çmimi i vjetër: 7,000L

MATERIALI: 20% WOOL, 30% AKRILIK, 50% POLYESTER. ..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

5,500L4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: PAMBUK 80% VISKOS 20%PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIALI: 70% POLYESTER 30% VISCON...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 98% COTTON 2% ELASTANE.XHAKETE XHINS, SHUME E REHATSHME DHE KOMODE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIALI:  75% POLYESTER 20% VISCON 5%LIRKA.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIAL: WOOL 70%, POLYESTER 30%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIALI: 80% PAMBUK 20% POLYESYER. XHAKETE E LEHTE DHE KOMODE NE TRUP...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIAL PAMBUK 95%.LIKRA 5%NGYRA BLU ME REFLEKS JESHIL..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

7,500L6,000L Çmimi i vjetër: 6,000L

MATERIALI: 770% KASHMIR DHE 30% POLYESTER. PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

12,000L6,000L Çmimi i vjetër: 6,000L

MATERIAL: WOOL 70%, POLYESTER 30%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

9,500L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIALI: 70% POLYESTER 30% VISCON. XHAKETE E VENCANTE E KOMBINUSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIAL PAMBUK 95%, LIKRA 5%..

Shfaqur 1 deri 20 nga 48 (3 Faqe)