Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,000L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 70% VISCOSE  30% NYLON . BLUZE E LEHTE E PERSHTSHME PER CDO LLOJ STINE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL PAMBUK 100%..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% COTTON.BLUZE E HOLLE , E REHATSHME DHE E PERSHTATSHME PER STINEN E PRANVERES.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,000L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 97%COTTON , 7%LYCRA. BLUZE E PLOTE E PERSHTASHME PER STINEN E DIMRIT.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL PAMBUK 100%..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON . BLUZE E VECANTE SHUM E REHATSHME NE TRUP...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 50% WOOL 50% ACRYLIC.GOLF I PLOTE DHE SHUME I NGROHTE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 40% VISCOSA, 30% POLYESTER, 20%LANA ,10% ELASTANA. BLUZE E NGROHTE DHE KOMODE NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA. BLUZE SPORTIVE SHUM E VECANTE DHE SHUM PRAKTIKE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIAL COTON 95%, ELASTIK 5%..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA. BLUZE E VECANTE DHE E REHATSHME NE TRUP...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% SPANDEX. BLUZE E LEHTE E PERSHTATSHME PER STINEN E PRANVERES...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: 95% COTTON 5% LYCRA . BLUZE EPERSHTATSHME PER CDO LLOJ MOSHE, SHUM E PERSHTATSHME DHE KOMODE...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

1,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% COTTON.  BLUZE E REHATSHME DHE E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,200L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 50% ACRYLIC 50% WOOL . BLUZE E NGROHTE DHE KOMODE NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 100% COTTON. BLUZE E REHATSHME DHE E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ MOSHE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI, MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIAL COTON..

BLUZE

BLUZE

BLUZE

2,500L1,000L Çmimi i vjetër: 1,000L

MATERIALI: 70% WOOL 30% ACRYLIC.GJYSEM GOLFI I PLOTE DHE I REHATSHEM.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

Shfaqur 1 deri 20 nga 94 (5 Faqe)