Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE

BLUZE

BLUZE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

BLUZE E TRASHE ME PELLUSH NGA BRENDA..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON.KEMISHE E REHATSHME  DHE KOMODE NE TRUP...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100% COTTON . KEMISHE E HOLLE , SHUME E REHATSHEM DHE KOMODE NE TRUP.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI:100%PAMBUK.KEMISHE ME DIZENJO TE VECANTE, E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON.KEMISHE E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON. DIZAJN ME VIJA DHE NJE SHIRIT I BARDHE NE DY MENGET. ..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI:100% PAMBUK...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

KEMISHEMATERIALI: PAMBUK 95%,ELASTAN5%.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON.KEMISHE NGJYRE XHINSI, E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.SHUME E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.GJITHASHTU MUND TA PERTHYENI TA BENI ME KRAH TE SHKURTRA ME ANE TE NJE KOPSE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% PAMBUK.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 95% COTTON 5% ELASTAN.KEMISHE E VECANTE ME PIKA. E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP , E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.GJITHASHTU MUND TA PERTHYENI DHE TA BENI ME KRAHE TE SHKURTRA ME ANE TE NJE KOPSE...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON. KEMISHE E PERSHTSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.E VECANTE ME DETAJIN E NJE XHEPI ME NGJYRE  NE PJESEN E MAJTE TE SAJ.E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.GJITHASHTU MUND TA BENI ME KRAHE TE SHKURTRA DUKE ANE TE NJE KOPSE.PER ME SHUME IN FORMACIONE RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTA..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% PAMBUK. KEMISHE E VECANTE ME PIKA.SHUME E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.E PERSHATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON .KEMISHE ME KUADRATA SHUME PRAKTIKE DHE KOMODE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% COTTON .KEMISHE ME DIZENJO TE VECANTE.SHUME E REHATSHME DHE PRAKTIKE NE TRUP.E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI:100% PAMBUK.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

KEMISHE

KEMISHE

KEMISHE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% PAMBUK.KEMISHE E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.E  PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.GJITHASHTU MUND TA BENI EDHE ME KRAH TE SHKURTRA DUKE E PERTHYER DHE DUKE E MBAJTUR ME ANE TE NJE KOPSE...

Shfaqur 1 deri 20 nga 121 (7 Faqe)