Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • FUSTANE VERORE
 • JUMPSWEET
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluze Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% AKRILIK. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR EDHE SI FUSTAN. ME MOTIVE LULESH TEK KRAHET. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: AKRILIK 100%. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR MUND TE PERDORET DHE SI FUSTAN. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

1,900L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 95% ACRYLIC 5% ELASTANE. BLUZE E GJATE TE CILEN MUND TA VISHNJE LEHTESISHTE ME STRECE...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% VISCOS 32% POLYESTER 3% ELASTANE.FUSTAN ME KUADRATA, SHUM I VECANT DHE PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% VISKOZE, 31% POLYESTER DHE 4% ELASTAN. MJAFT KOMOD PER PERDITSHMERINE TUAJ APO NE EVENTE TE NDRYSHME. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 50% POLYESTER 50% COTTON .FUSTAN VELVET ME PALA , SHUM I VECANT DHE SHUM KOMOD...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% POLYESTER 30% LYCRA.FUSTAN I VECANTE ME TYL, I PERSHTATSHEM PER RASTET TUAJA TE VECANTA. SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

FUSTAN NE FORME XHAKETE, SHUM I REHATSHEM DHE PRAKTIK PER RASTET TUAJA TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANE.FUSTAN I PLOTE I RESHTATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJEN...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTAN.FUSTAN I GJATE SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 80% POLYESTER 16& VISCON 4% METAL.FUSTAN VELVET SHUM I VECANTE DHE SHUM PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

6,500L4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 60% PAMBUK, 40% POLIESTERMATERIAL SHUME I MIREI PERSHTATSHEM PER MBREMJE..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

FUSTAN ME LULEMATERIALI: POYLESTER 95%, ELSATAN 5%..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 60% COTTON 37% POLYESTER 3% ELASTANE...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 32 VISCON 3% LYCRA.FUSTAN SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER .FUSTAN ME SHKELQIM SHUM I REHATSHEM PER RASTET TUAJA TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 3%LYCRA 32% VISCON.FUSTAN SPORTIV SHUM I REHATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJ...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% VISCON 5% POLYESTER .FUSTAN I REHATSHEM DHE SHUM PRAKTIK NE PERDITSHMERINE TUAJ...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANEFUSTAN I VECANTE SHUM I REHATSHEM DHE PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

7,500L4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 100% POLYESTERFUSTAN ME TEMINA PER MBREMJE...

Shfaqur 1 deri 20 nga 192 (10 Faqe)