Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
PELERINE

PELERINE

PELERINE

3,500L2,900L Çmimi i vjetër: 2,900L

MATERIAL AKRILIK 80% DHE 20% PAMBUK..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

6,000L Çmimi i vjetër: 6,000L

MATERIAL: POLYESTER . XHAKET E VECANTE NE FORMEN E NJE PELLUSHI TE CILEN MUND TA KOMBINONI NE CDO VESHJE TUAJEN...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100%POLYESRER. XHAKETE E HOLLE ME XHEPA PREJ PELLUSHI. SHUM E REHATSHME DHE KOMDE NE TRUP...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATRIALI: POLYESTER 95%, ELASTIK 5%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL POLYESTER 100%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: POLYESTER. XHAKETE ME DIZENJO ME VIZA TE BARDHA DHE TE ZEZA, E PERSHTATSHME PER NJE VESHJE SERIOZE GJITHASHTU DHE SPORT. SHUME E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 65% PAMBUK DHE 35% FIBER ORGANIKE. ..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,900L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: PAMBUK 100%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL LEKURE E HOLLE..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

6,700L5,000L Çmimi i vjetër: 5,000L

MATERIALI: 100% POLIESTERMATERIAL SHUME I MIRE DHE I NGROHTE PER STINEN E DIMRITI PERSHTATSHEM PER VESHJE SERIOZE DHE SPORTIVE..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,900L3,900L Çmimi i vjetër: 3,900L

MATERIALI: POLYESTER. XHAKETE E REHATSHME E PERAHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: PAMBUK 100%E REHATSHME DHE SHUME KOMODE NE TRUP,ME XHEPA TE ZINJ...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95%POLYESTER, 5% LYCRA. XHAKETE E HOLLE SHUME KOMODE DHE PRAKTIKE...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL VISKOZ 85%, POLYESTER 10%, ELASTIK 5%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: POLYESTER. XHAKETE E REHATSHME ME DETAJE FLORIRI, E PERSHTATSHME NE VESHJE SPORT DHE SRRIOZE , E KOMBINUSHME ME CDO VESHJE TUAJEN...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% PAMBUK DHE 30% POLIESTER.  PELERINE E VECANTE , E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN...

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL POLYESTER 95%, ELASTIK 5%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIAL VISCOZ 95%, ELASTIK 5%..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

12,000L6,500L Çmimi i vjetër: 6,500L

MATERIALI: 60 % POLIESTER 35% VISKOZ 5% LIKRAMATERIAL SHUME I MIRE , I NGROHTE PER STINEN E DIMRIT .I PERSHTATSHEM PER VESHJE SERIOZE DHE KLASIKE.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

XHAKETE

XHAKETE

XHAKETE

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI:95 POLYESYTER , 5% ELASTAN.  DIZAJN ME KUADRATA.  E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ VESHJE TUAJEN.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

Shfaqur 1 deri 20 nga 67 (4 Faqe)