Të gjitha kategoritë

  • Të gjitha kategoritë
  • Aksesore
  • Çanta
  • Kapuça
  • Portofola
  • Rripa
  • Shaje
  • Femra
  • Bluza
  • Bluza Verore
  • Funde
  • Fustane
  • Fustane Verore
  • JUMPSUIT
  • Këmisha
  • Komplete
  • Pallto & Pelerina
  • Pantallona
  • Pantallona të Shkurtra
  • Rroba Banje
  • Veshje Sportive
  • Xhaketa
  • Xhinse
  • Xhupa
  • Meshkuj
  • Bluza
  • Bluza Verore
  • Këmisha
  • Pantallona
  • Pantallona të Shkurtra
  • Rroba Banje
  • TUTA
  • Veshje Sportive
  • Xhaketa
  • Xhinse
  • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544

XHINSE

  • 2,500L
  • Prodhuesit Casual
  • Kodi i produktit: M3757-18
  • Stoku: 5

Detajet e produktit

MATERIALI: 97% COTON DHE 3% ELASTAN. 

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk përkthehet!
    Keq           Mirë