Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544

VESHJE SPORTIVE

 • 2,500L
 • Prodhuesit Casual
 • Kodi i produktit: TM-13071
 • Stoku: 3

Detajet e produktit

MATERIALI: 100% COTTON.
KOMPLET SPORTIV TOMMY HILFIGER SHUME I REHATSHEM DHE PRAKTIK.
I PERSHTATSHEM PER CFARE DO LLOJ MOSHE.
TUTAT JAN ME DY XHEPA NE PJESEN PARA ME ZINXHER DHE NE PJESEN PRAPA NJE XHEP ME ZINXHIR.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk përkthehet!
    Keq           Mirë