Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544

BLUZE CASUAL

 • 2,500L1,500L
 • Prodhuesit Casual
 • Kodi i produktit: 7844SW
 • Stoku: Në gjendje

Detajet e produktit

MATERIALI: 100% AKRELIK

MATERIAL SHUME I BUTE DHE I NGROHTE 

I PERSHTATSHEM PER VESHJE SPORTIVE

Shkruaj një rishikim

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar