Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544

KEMISHE

 • 3,500L2,500L
 • Prodhuesit Casual
 • Kodi i produktit: 17KSGOM064
 • Stoku: 1

Detajet e produktit

MATERIALI: 95% COTTON 5% ELASTAN.
KEMISHE ME DETAJE TE VECANTA.
SHUME E REHATSHME DHE KOMODE NE TRUP.
E PERSHTATSHME PER CDO VESHJE TUAJEN.
GJITHASHTU MUND TA BENI ME KRAHE TE SHKURTRA DUKE E PERTHYER DHE MBAJTUR ME ANE TE NJE KOPSE.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk përkthehet!
    Keq           Mirë