Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: AKRILIK 100%. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR MUND TE PERDORET DHE SI FUSTAN. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

1,900L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 95% ACRYLIC 5% ELASTANE. BLUZE E GJATE TE CILEN MUND TA VISHNJE LEHTESISHTE ME STRECE...

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% AKRILIK. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR EDHE SI FUSTAN. ME MOTIVE LULESH TEK KRAHET. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 68% POLYESTER 28% VISCON 4% ELASTANE.FUSTAN SHUM I VECANTE PER RASTET TUAJA TE VECANTA.PER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 30% VISCOSE 5%ELASTANE.FUSTAN I THJESHT DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

97% COTTON 3% ELASTAN..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 88% POLYESTER 6% LUREX 6% ELASTANFUSTAN VEROR SHUM PRAKTIK DHE I VECANTE...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER .FUSTAN I VECANT TE CILIN MUND TA KOMBINONI ME TAKA GJITHASHTU EDHE ME ATLETA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 70% VISCOSE 25% POLYESTER 5% LYCRA.FUSTAN I REHATSHEM PER RASTET TUAJA TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% VISCON 5% POLYESTER FUSTAN I REHATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJ, SHUM KOMOD DHE PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI : 80% COTTON 15% POLYAMIDE 5% ELASTANE.FUSTAN VELVET ME DETAJE TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

25,000L Çmimi i vjetër: 25,000L

MATERIALI: 70% ACRYLIC DHE 30% WOOL. I REHATSHEM DHE I KOMBINUESHEM PER PERDITSHMERINE TUAJ. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

5,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 65% COTTON 30% POLYESTER 5% ELASTANEFUSTAN ME DIZENJO TE VECANTE, I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 60% POLYESTER 40% VISCONFUSTAN SHUM PRAKTIK DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI 63& POLYESTER 32% COTTON 5% LYCRA.FUSTAN SHUM I REHATSHEM DHE PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 97% POLYESTER 3% ELASTANEFUSTAN I REHATSHEM ME RRUAZA NE PJESEN E KRAHEVE , SHUM I VECANT DHE KOMOD...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 50% POLYESTER 50 % VISCOSE .FUSTAN SPORTIV SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

9,500L5,500L Çmimi i vjetër: 5,500L

MATERIALI: POLYESTERTEMINAT KTHEHEN NE ANEN TJETER DHE FUSTANI MERR NGJYREN E ZEZE..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

60% LINO 40% COTTON..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI : 100% POLYESTERFUSTAN I PLOTE I REHATSHEM DHE SHUM KOMOD NE TRUP ..

Shfaqur 1 deri 20 nga 218 (11 Faqe)