Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • Jelek
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona & Streçe
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Kanatjere
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • T-Shirt
 • T-Shirt të gjata
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Veshmbathje
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
 • Shen Valentini
 • Dhurata per Femra
 • Dhurata per Meshkuj
Na kontaktoni069 427 0544

CANTE CASUAL

 • 2,500L
 • Prodhuesit Casual
 • Kodi i produktit: 9809
 • Stoku: Në gjendje

Detajet e produktit

MATERIALI: LEKURE. E PERSHTATSHME EDHE PER MBREMJE APO EVENTE TE NDRYSHME. MUND TE PERDORET DHE SI CANTE DORE. SHOQEROHET ME RRIP TE GJATE NE PAKETIM. 

Shkruaj një rishikim

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar