Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Funde
 • Fustane
 • Jelek
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona & Streçe
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Kanatjere
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Polo
 • Rroba Banje
 • T-Shirt
 • T-Shirt të gjata
 • Triko
 • Veshje Sportive
 • Veshmbathje
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
 • Shen Valentini
 • Dhurata per Femra
 • Dhurata per Meshkuj
Na kontaktoni069 427 0544

XHAKETE+PANTALLONA

 • 6,000L
 • Prodhuesit Casual
 • Kodi i produktit: 9857
 • Stoku: Në gjendje

Detajet e produktit

E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ STILI

MATERIALI I XHAKETES BASHKE ME BLUZEN: 95% POLIESTER DHE 5% ELASTICITET

MATERIALI I PANTALLONAVE : ELASTIKE 

Shkruaj një rishikim

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar